Jaunumi

AICINĀM UZ EKSKURSIJĀM VASARAS NOMETŅU GRUPAS VĒSTURISKAJĀ LIDOSTĀ SPILVĒ

Pirms 60 gadiem, 1954.gada 28.aprīlī Spilves aerodromā svinīgi tika atklāta Rīgas jaunās lidostas ēka. Jau tolaik tā tika atzīta par vienu no skaistākajām lidostām visā Padomju Savienībā, arī mūsdienās vēsturnieki to sauc par “Staļinisma klasicisma pērli” un “skaistāko jaunbūvi Rīgā pēckara gados”.

Spilves lidostas 60. jubilejas sezonas atklāšana

24.maija koncertā kamerorķestris Sinfonietta Rīga Normunda Šnē vadībā par skaņu laboratoriju pārvērtīs grezno, neoklasicisma stilā celto Spilves lidostas namu, kas šogad svin savu 60 gadu jubileju.

Galerija

Aviācijas svētki lidostā Spilve 2013

Rīgas domes vadība lidostā „Spilve” tiksies ar pasaules labākajiem sporta aerobātikas pilotiem

Piektdien, 16.augustā, pulkst.14.00 Rīgas domes vadība apmeklēs vēsturisko pilsētas lidlauku „Spilve" (Daugavgrīvas ielā 140), lai klātienē sveiktu pasaules labākos sporta aerobātikas pilotus – septiņkārtējo pasaules čempioni Svetlanu Kapaninu (Krievija), Vācijas nacionālo čempionu „freestyle" aerobātikā Filipu Šteinbahu, Lielbritānijas nacionālo aerobātikas čempionu Geraldu Kūperu, pasaules čempionu augstākā pilotāžā Ēriku Vazeilu (Francija) un Spānijas nacionālo čempionu aerobātikā Kastoru Fantobu ar ierašanos Rīgā.

Aicinām uz Aviācijas svētkiem lidostā Spilve!

17.augustā no pl.11.30 līdz 17.30 lidostā „Spilve” (Daugavgrīvas ielā 140) Aviācijas svētku ietvaros notiks starptautiskas sporta aviācijas sacensības „ELITE AEROBATIC MASTER CUP”, kur piedalīsies pasaulē labākie „Unlimited” kategorijas piloti.

Eiropas kultūras nozares profesionāļi Trans Europe Halles programmas ietvaros viesojas Spilvē. 26.05.2013.

No 23.-26.maijam Rīgā viesojās vairāk nekā 150 kultūras nozares profesionāļu no visas Eiropas, lai ieskandinātu Trans Europe Halles - viena no vecākajiem Eiropas kultūras tīkliem - 30 gadu pastāvēšanas programmu. Tīklā apvienojušās vairāk kā 50 kultūras organizācijas, kuras darbojas atjaunotās post-industriālās ēkās, 30 gadu laikā iegūstot ievērojamu pieredzi un zināšanas par kultūras centru izveidi un vadīšanu šādās vidēs. Tīkla vizīti Rīgā uzņēma vienīgais tās dalībnieks no Latvijas "Kultūras un mākslas projekts NOASS".– Drukāt dokumentu